Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie może powstać pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich

Utworzony przez Sylwek, 14 kwietnia 2010 r. o 16:33 Powrót do artykułu
To chyba kaczka dziennikarska, bo nawet Kowalczyk nie jest takim durniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego pomnik? Zbudujmy od razu kopiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeczytaniu wszystkich opini ,stwierdzam za w Lublinie sa ludzie którrzy maja normalny stosunek do rzeczywistości,co nie można powiedzieć o opiniach w innych miastach co do pogrzebu i tworzącego sie kultu "jednostki"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK JESTEM ZA KOPCEM, ALE TAKIM ZEBY MOZNA BYŁO DOSTAWIĆ EWENTUALNIE DRUGI BLIŹNIACZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego szydzicie. Natychmiast powiniem rozpocząć się proces beatyfikacyjny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy okazji tej tragedii po raz kolejny widać jak bardzo Polska jest chorym krajem! Proponuję jeszcze w każdym mieście jedną ulice Kaczyńskiego i drugą Kaczyńskiej, do tego plac im. Kaczyńskich, skwer, park, pare budynków i nie zapominajmy o lotnisku! ŻAL!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kowalczyk - proponuję na sygnale jechać do psychiatryka!! Lublinowi gratulujemy tego radnego!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jakieś jaja!?!?!?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, no to już jest przesada, lepiej te pieniądze przeznaczyć na leczenie społeczeństwa, co za chory kraj. Gdyby umarł normalnie bo nie sądzę żeby ktoś się tym w ogóle zainteresował. Już nerwowo nie wytrzymuję jak to wszystko czytam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Wąchocka i też chce pomnik Prezydenta Lecha.Panie radny Kowalczyk czy mogę liczyć na pomoc i projekt, albo chociaż kopię tego lubelskiego obiektu westchnień "spieprzonych dziadów "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie moderatorze nie rażą Pana te epitety wręcz obelgi!!! Zmarłym należy się szacunek kim by nie byli!!!! Na marginesie mnie zablokował Pan adres IP z dostępem do forum za umieszczanie linków do głosowania na Krakowskie Przedmieście jako najpopularniejszą ulicę w Polsce - a sami go podaliście w artykule a tu pozwalacie na lżenie zmarłych. Nieładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE NIE I jeszcze raz nie! Z całym szacunkiem dla tej tragedii prezydent Kaczyński mylił nawet nazwę KUL - mówiąc o uczelni UNIWERSYTET LUDOWY. Już nie pamietamy? Skonczy z tą paranoją! Nic nie zrobił dobrego dla tego miasta, tak samo jak te wszytskie przydupasy z PIS i PO! Wara z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie beda wybory i takich OSZOLOMOW trzeba wykluczyc .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobmy jeszcze oltarze i zacznijmy sie do nich modlic. ja rozumiem, ze prezydent, tragedia, ale bez przesady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pisowcy stawiają sobie pomniki swoim bogom ale niech to robią za swoje pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baba napisał:
Apeluje ! Nie ulegajmy histerii. Pochowajmy Panstwa Kaczynskich, uczcijmy Ich pamiec. Nie wynosmy Ich na oltarze. Pewnie sami tego by sobie nie zyczyli...Zachowajmy umiar, rozsadek, nie popadajmy w paranoje...Skupmy sie na sprawach waznych dla naszej splecznosci. Zalatajmy dziury, poprawmy relacje obywatele-samorzad, a przede wszystkim, wybierzmy dobrego gospodarza dla naszego miasta...Lublin az wola o prawdziwego przywodce, nie skoligaconego z tutejsza wierchuszka, nie lizacego stopy Jozefa...Jasna cholera, czy ja doczekam dnia, w ktorym partyjniactwo zejdzie na dalszy plan, w ktorym obudze sie ze swiadomoscia, ze sa tacy, ktorzy dbaja o nasze lokalne interesy ?! Ok, nie oczekuje odpowiedzi. Po 2-ch dniach zaloby znam odpowiedz..W takich chwilach doceniam idee eutanazji...
"baba" a ma w 100% rację, popieram i pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy umiar. Wawel, pomniki, brakuje jeszcze pomysłu beatyfikacji. Prawdą jest, że śmierć to tragedia ogromna bez wzgledu czy ginie prezydent czy zwłykły obywatel. Liczy się zawsze Człowiek. W tej chwili mamy do czynienia z sytuacją posuniętą do granic absurdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko psują, wszystko niszczą. Przeżywałem tą tragedię bardzo, ale też bardzo szybko mnie z tego wyleczyli Panowie z PiS. Teraz jedyne, co mogę zaproponować, jeśli stanie pomnik, to wbudujcie mu magnetofon. Jak ktoś się przysiądzie na ławeczce mógłby usłyszeć: "Sp.....aj dziadu". Jeśli tak będzie, to popieram pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już jest normalnie przegięcie pały. Najpierw Wawel, teraz pomnik. A może zmienimy nazwę Rzeczypospolitej na Lechistan albo Kaczoland ? Dla mnie żałoba właśnie się skończyła. Znowu dzięki politykom. Puknijcie się w łby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE dla pomnika!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...